[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره نشريه :: آخرين شماره :: تمام شماره‌ها :: جستجو :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آرشیو مجله و مقالات::
اطلاعات نشریه::
نویسندگان::
داوران::
ثبت نام و اشتراک::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
بایگانی مقالات زیر چاپ::
نمایه ها::
::
اطلاعیه
قابل توجه مخاطبین محترم نشریه
به اطلاع میرساند جهت ارتباط با نشریه صرفاً از طریق شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید:
شماره تلفن ثابت:27823521-021
شماره همراه: 09358939483

 
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب بخش
:: اصول اخلاقی انتشار
:: فهرست مقالات در دست چاپ
:: راهنمای نگارش مقالات
:: درباره نشریه
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
..
نظرسنجی
ارزیابی گستره و عنواویم محور‌های دریافت مقاله
   
..
نمایه ها
..
:: لیست داوران ::
 | تاریخ ارسال: 1400/11/13 | 
لیست داوران با تخصص هیدرولوژی و برنامه ریزی منابع آب:
  1. (دکتر امیر روشن)- دانشگاه آزاد واحد شیراز
  2. (دکتر احمد شرافتی)- دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات
  3. (دکتر پریسا سادات آشفته)- دانشگاه قم
  4. (دکتر اتابک فیضی)- دانشگاه محقق اردبیلی
  5. (دکتر محمدرضا برومند)- دانشگاه تفرش
  6.  (دکتر بنفشه زهرایی)- دانشگاه تهران ................................................................... (Publons)
  7.  (دکتر احسان فدائی کرمانی)- دانشگاه شهید باهنر کرمان
  8. (دکتر الهه فلاح)- دانشگاه تهران
  9. (دکتر فریبرز معصومی)- محقق اردبیلی
  10. (دکتر قربان مهتابی)- دانشگاه زنجان
  11. (پروفسور امید بزرگ حداد)- دانشگاه تهران ....................................................... (Publons)
  12. (دکتر حمید قالیباف)- دانشگاه فردوسی
  13. (پروفسور یوسف حسن زاده)- دانشگاه تبریز
  14.  (دکتر فرهاد هوشیاری پور)- شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
  15.  (دکتر حامد مازندرانی زاده)- دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
  16.  (دکتر بابک لشکرآرا)- دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
  17. (دکتر محمود اکبری)- دانشگاه کاشان
  18. (دکتر مهدی دستورانی)- دانشگاه بیرجند
  19. (دکتر مهدی میرزایی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی
  20. (دکتر محسن ایثاری)- دانشگاه تبریز
  21. (دکتر همایون مطیعی)- دانشگاه شهید بهشتی
  22. (دکتر مطهره سعادت پور)- دانشگاه علم و صنعت ایران ....................................... (Publons)
  23. (دکتر رامتین معینی)- دانشگاه اصفهان
  24. (دکتر سعید جمالی)- آزاد اسلامی واحد تهران
  25. (دکتر سعید فرزین)- دانشگاه سمنان
لیست داوران با تخصص مدیریت پروژه و روش اجرا:
  1. (مهندس علی اکبر صابری)- شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
  2. (آقای سید عباس حسینی)- آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات
  3. (دکتر حمزه امین طهماسبی)- دانشگاه گیلان
  4.  (دکتر حسین عموزاد خلیلی)- آزاد نوشهر
  5. (دکتر احسان اثنی عشری)- دانشگاه مازیار
  6. (مهندس بهزاد کیوانی)- دانشگاه صنعتی مالک اشتر
  7. (مهندس احسان شهیری طبرستانی)- دانشگاه علم و صنعت ایران
  8. (مهندس فرهاد سعیدی)- دانشگاه تهران
  9. (دکتر حمیدرضا حداد)- دانشگاه تهران
  10. (دکتر حامد مازندرانی زاده)- دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
  11. (مهندس سید حسین موسوی)- صنعتی امیرکبیر........................................................ (Publons)
  12. (دکتر جعفر عسگری مارنانی)- دانشگاه آزاد - تهران مرکز
  13. (دکتر حجت کرمی)- دانشگاه سمنان
  14. (دکتر علی کاتبی)- دانشگاه خوارزمی
  15.  (دکتر محمود بهنیا)- دانشگاه صنعتی اصفهان
  16. (دکتر محمود اکبری)- دانشگاه کاشان
  17. (آقای محمد نقوی)- شهید بهشتی
  18. (دکتر سید حامد موسوی راد)- دانشگاه شهید باهنر کرمان
  19. (دکتر مجید پرچمی جلال)- دانشگاه تهران.................................................................. (Publons)
  20. (مهندس نیما پدرام)- شرکت توسعه و منابع آب و نیروی ایران
  21. (دکتر سعید یوسفی)- دانشگاه تهران
  22. (پروفسور رضا توکلی مقدم)- دانشگاه تهران ................................................................. (Publons)
لیست داوران با تخصص سد و سازه:
  1. (آقای سید عباس حسینی)- آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات
  2. (دکتر امیر روشن)- دانشگاه آزاد واحد شیراز
  3. (دکتر امیر صمدی)- دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)
  4. (دکتر علی نیکخو)- دانشگاه علم و فرهنگ تهران
  5. (دکتر احسان فدائی کرمانی)- دانشگاه شهید باهنر کرمان
  6. (دکتر مجتبی فرخ)- دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
  7. (دکتر حسام فولادفر)- آب و نیرو
  8. (دکتر فریبرز معصومی)- محقق اردبیلی
  9.  (دکتر حمید قالیباف)- دانشگاه فردوسی مشهد
  10. (دکتر حسن احمدی)- آب و نیرو
  11. (دکتر جعفر عسگری مارنانی)- دانشگاه آزاد - تهران مرکز
  12. (دکتر مجتبی کریمائی طبرستانی)- تربیت دبیر شهید رجائی
  13. (دکتر خسرو حسینی)- دانشگاه سمنان
  14. (پروفسور سعید رضا خداشناس)- دانشگاه فردوسی مشهد
  15. (دکتر سید حسین مهاجری)- دانشگاه خوارزمی
  16. (دکتر بابک لشکرآرا)- دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
  17. (دکتر محمود اکبری)- دانشگاه کاشان
  18. (دکتر مهدی زینی وند)- دانشگاه شهید چمران اهواز
  19. (دکتر مهدی دستورانی)-دانشگاه بیرجند
  20. (دکتر مهدی حمیدی)-دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
  21. (دکتر محسن ایثاری)- دانشگاه تبریز
  22. (دکتر همایون مطیعی)- دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده آب و محیط زیست
  23. (دکتر مرتضی سهرابی گیلانی)- دانشگاه گیلان
  24. (دکتر مجید پاسبانی خیاوی)- دانشگاه محقق اردبیلی.................................................................. (Publons)
  25. (دکتر پدرام قادری)- دانشگاه علم و صنعت
  26. (آقای رضا نوروزی سرکارآباد)- دانشگاه تبریز
  27. (دکتر رامتین معینی)- دانشگاه اصفهان
  28. (دکتر اکبر صفرزاده)- محقق اردبیلی
  29. (پروفسور سید علی اکبر صالحی نیشابوری)
  30. (پروفسور محمود شفاعی بجستان)- دانشگاه شهید چمران
  31. (آقای غلامرضا خوشرنگ)- سد تونل پارس
  32. (دکتر امید توسلی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق
  33. (پروفسور یعقوب محمدی)- دانشگاه محقق اردبیلی
  34. (دکتر امیر رضا زراتی)- دانشگاه صنعتی امیرکبیر
لیست داوران با تخصص ژئوتکنیک و مهندسی زلزله:
  1. (دکتر علی عالی انواری)- دانشگاه کاشان
  2. (دکتر عباس کمالی بندپی)- شرکت مهاب قدس
  3. (دکتر کاوه آهنگری)- دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات
  4. (دکتر علیرضا اردکانی)- دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
  5. (دکتر سید علیرضا آشفته)
  6. ( امیررضا امیرزاد- دانشگاه آزاد تهران مرکز
  7. (دکتر علیرضا سعیدی عزیزکندی)- علم و صنعت ایران
  8. (دکتر علی نیکخو)- دانشگاه علم و فرهنگ تهران
  9. (دکتر آرش برجسته)- سازمان آب و برق خوزستان
  10. (دکتر مسعود چراغی سیف آباد)- دانشگاه صنعتی اصفهان
  11. (دکتر عنایت الله امامی میبدی)- دانشگاه یزد
  12. (مهندس علیرضا فرازمند)- آزاد اسلامی تهران
  13. (دکتر حمید قالیباف)- دانشگاه فردوسی مشهد
  14. (دکتر حمیدرضا حداد)- دانشگاه تهران
  15. (دکتر محمدامین کربلا)- شرکت مهندسی مشاور عمران تدبیر کوشان
  16. (دکتر رضا کیهانی)- دانشگاه آزاد تهران غرب
  17. (دکتر محمود بهنیا)- دانشگاه صنعتی اصفهان
  18. (دکتر مهزاد اسمعیلی فلک)- دانشگاه آزاد تهران شمال
  19. (دکتر نیما بابانوری)- دانشگاه صنعتی همدان
  20. (مسعود سخی عامل)- دانشگاه قم
  21. (دکتر مهدی پنجی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
  22. (دکتر محمد حسین جهانگیر)- دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران
  23. (دکتر محسن ایثاری)- دانشگاه تبریز
  24. (آقای محمد ذوالفقاری)- دانشگاه تهران
  25. (دکتر نیما مهران نیا)- آزاد اسلامی واحد شهرقدس
  26. (دکتر مجید پاسبانی خیاوی)- دانشگاه محقق اردبیلی .................................................................. (Publons)
  27. (دکتر امید توسلی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق
لیست داوران با تخصص توسعه پایدار، زیست محیطی و ارزیابی اقتصادی:
  1. (پروفسور سید احمد میرباقری فیروزآبادی)- خواجه نصیر
  2.  (دکتر امیر روشن)- دانشگاه آزاد واحد شیراز
  3. (مهندس محمد ابراهیم رئیسی)- مهندسین مشاور مهاب قدس
  4. (دکتر الهام رحمتی)- شرکت مهاب قدس
  5. (دکتر هادی فراهانی)- دانشگاه شهید بهشتی
  6. (دکتر فریبرز معصومی)- محقق اردبیلی
  7. (دکتر غلامرضا سبزقبائی)- دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان
  8. (دکتر حمید قالیباف)- دانشگاه فردوسی مشهد
  9. (دکتر حمیدرضا حداد)- دانشگاه تهران
  10. (پروفسور یوسف حسن زاده)- دانشگاه تبریز
  11. (دکتر سید حسین قاسم زاده موسوی نژاد)- دانشگاه گیلان
  12. (دکتر حامد مازندرانی زاده)- دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
  13. (دکتر مجید احتشامی)- خواجه نصیر
  14. (دکتر مهدی مستوفی)- دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران شرق
  15. (مهندس محمد نقوی)- شرکت توسعه و منابع آب و نیروی ایران
  16. (دکتر همایون مطیعی)- دانشگاه شهید بهشتی - دانشکده آب و محیط زیست
  17. (دکتر مطهره سعادت پور)- دانشگاه علم و صنعت ایران
  18. (مهندس نیما پدرام)- شرکت توسعه و منابع آب و نیروی ایران
  19. (پروفسور اصغر رحیمی)- دانشگاه مراغه
  20. (دکتر سیده سولماز دشتی)- دانشگاه آزاد اسلامی اهواز
لیست داوران با تخصص تجهیزات مکانیکی و هیدرومکانیک:
  1. (دکتر عباس علی آبادی)- دانشگاه امام حسین (ع)
  2. (دکتر بابک نجار اعرابی)- دانشگاه تهران
  3. (دکتر احمدرضا رحمتی)- دانشگاه کاشان
  4. (دکتر محسن اصغری)- دانشگاه صنعتی شریف
  5. (دکتر حمیدرضا حداد)- دانشگاه تهران
  6. (دکتر جعفر نژادعلی)- دانشگاه مازندران
  7. (دکتر بابک لشکرآرا)- دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
  8. (دکتر آرش میر عبدالله لواسانی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز
  9. (دکتر مرتضی بیاره)- دانشگاه شهرکرد
  10. (دکتر مهدی زینی وند)- دانشگاه شهید چمران اهواز
  11. (دکتر میثم فاضلی)- دانشگاه علم و فرهنگ
  12. (دکتر مهدی مستوفی)- دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران شرق
لیست داوران با تخصص تجهیزات برقی:
  1. (دکتر بابک نجار اعرابی) - دانشگاه تهران
  2. (دکتر ابوالفضل سلامی)- دانشگاه صنعتی اراک
  3. (دکتر سید مسعود برکاتی)- دانشگاه سیستان و بلوچستان
  4. (مهندس بهزاد کیوانی)- دانشگاه صنعتی مالک اشتر
  5. (دکتر سید یاسر درخشنده)- دانشگاه شهرکرد
  6. (دکتر غلامرضا عرب مارکده) - دانشگاه شهرکرد
  7. (مهندس هادی زیبنده)- برق منطقه ای مازندران
  8. (دکتر احمد حاجی نژاد)- دانشگاه تهران
  9. (دکتر مهدی صبری)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه
  10. (دکتر محسن فرشاد)- دانشگاه بیرجند
  11. (دکتر مجید معظمی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
  12. (دکتر محمد عابدینی)- دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی
  13. (دکتر محمدمهدی رضایی)- دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر
  14. (دکتر محمد صادق جوادی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
  15. (دکتر جواد علمایی)- دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران جنوب
  16. (دکتر حمید رادمنش)- دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری
  17. (دکتر رضا همتی)
  18. (آقای علیرضا رضوانی)- دانشگاه ساوه
  19. (دکتر غضنفر شاهقلیان)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
لیست داوران با تخصص بهره برداری و نگهداری:
  1. (آقای محمد نقوی)- شهید بهشتی
  2. (دکتر محمد صادق جوادی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
  3. (دکتر رضا همتی)
لیست داوران با تخصص کنترل و ابزار دقیق:
  1. (دکتر ابوالفضل سلامی)- دانشگاه صنعتی
  2. (مهندس بهزاد کیوانی)- دانشگاه صنعتی مالک اشتر
  3. (دکتر سید یاسر درخشنده)- دانشگاه شهرکرد
  4. (آقای احسان شهیری طبرستانی)- دانشگاه علم و صنعت ایران
  5. (دکتر مجتبی فرخ)- دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
  6. (مهندس هادی زیبنده)- برق منطقه ای مازندران
  7. (دکتر حمید قالیباف)- دانشگاه فردوسی مشهد
  8. (دکتر مهدی زینی وند)- دانشگاه شهید چمران اهواز
  9. (دکتر مهدی پنجی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
  10. (آقای محمد نقوی)- شهید بهشتی
  11. (دکتر محمدمهدی رضایی)- دانشگاه آزاد
  12. (دکتر محمد صادق جوادی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
  13. (آقای علیرضا رضوانی)- دانشگاه ساوه
لیست داوران با تخصص شیرین سازی آب های شور:
  1. (پروفسور سید احمد میرباقری فیروزآبادی)- خواجه نصیر
  2. (دکتر اکبر اقبالی)- تربیت مدرس
  3. (پروفسور علیرضا بازارگان)- خواجه نصیر
  4. <